STUDENTSKÁ BRIGÁDA NA SRPEN • BOSCH POWERTRAIN s.r.o.

Termín uzávěrky přihlášek pro tuto nabídku vypršel.
Tato nabídka již není dostupná.
Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Brigáda na měsíc srpen ve společnosti Bosch Powertrain.

Nabízíme:

  • 3 směnný model (rovnoměrně nebo nerovnoměrně rozvržený)
  • Mzda: 35.000 Kč v závislosti na směnném modelu
  • Bonusy/prémie
  • Dotované stravování a noční jídlo zdarma!
  • Poskytování záloh
  • Férové jednání
  • Možnost zajištěného ubytování v Jihlavě

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, pečlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu odpracovat měsíc srpen

Náplň práce:

  • Obsluhu montážních stanic
  • Odpovědnost za kvalitu prováděných operací v souladu s pracovními postupy
  • Odpovědnost za správné označování dílců a správné a včasné vyplnění výrobních dokladů na pracovišti
  • Odpovědnost za čistotu na pracovišti

V případě zájmu o brigádu nás kontaktujte na naší bezplatné lince 800 197 197 nebo nás můžete navštívit přímo na pobočce v Jihlavě: Fritzova 2, Jihlava, tel. kontakt 702038003