Skladník – picker • 2 směny • 32.000,-Kč • zajištěné ubytování a svozová doprava

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Popis pozice

Pracovní náplň

Hledáme skladníky pro veškeré skladové operace (pozice) , pick/pack , vychystávání, manuální nakládka a vykládka zboží.

• vychystávání zboží dle objednávek
• kontrola vychystaného zboží
• práce se čtečkami čárových kódů
• udržování pořádku ve skladovém prostoru
• bezpečnostní povědomí a schopnost dodržovat bezpečnostní postupy
• 2 směnný provoz i možnost přesčasů

Požadujeme

  • zkušenost ve skladu a základ manipulace se čtečkou nebo scannerem
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • základní matematické úkony

Nabízíme

  • 32 000 Kč průměrná mzda
  • 3 000 Kč výkonnostní bonus
  • stravenkový paušál 90 Kč/směna (plně hrazená zaměstnavatelem)
  • 25 dní dovolené
  • týdenní zálohy v hotovosti
  • multisport karta
  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobá práce na HPP
  • možnost dotovaného ubytování
  • svozová doprava z Prahy zajištěna ZDARMA

Pro více informací k pracovní nabídce i domluvení osobního pohovoru nám můžete také zavolat na naší bezplatnou linku 800 197 197.