Operátor/ka výroby • 3 směny • možnost ubytování pro páry

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Firma Heat Transfer Systems s.r.o. je součástí celosvětové skupiny LU-VE Group a zaměřuje svou činnost na navrhování a výrobu lamelových tepelných výměníků pro chladírenský průmysl, vzduchotechniku a klimatizaci. Jedná se o kondenzátory, výparníky, topení, chladící zařízení atd.

Pracovní nabídka je vhodná pro ženy i muže s možností dotovaného ubytování a zálohami na mzdu každý týden v hotovosti.

Nabíráme na pozice operátor výroby ,páječ, operátor expandéru:

○ jedná se o práci ve stoje na ranní, odpolední a noční směnu (8 hod.),víkendy volné
○ smlouva na hlavní pracovní poměr
○ pomocné práce v lakovně
○ čisté pracovní prostředí
○ dělník ve strojírenské výrobě

Nabízíme:

MZDA 30.000,- Kč
○ příplatky za směnnost dle zákoníku práce
○ možnost týdenních záloh
○ příspěvek na stravování
○ měsíční odměny dle kolektivního příspěvku
○ možnost ubytování
○ multisport karta
○ 5 týdnů dovolené

Požadujeme:

○ manuální zručnost ,pečlivost a samostatnost
○ ochota pracovat ve třísměnném provozu
○ praxi na obdobné pozice výhodou
○ fyzickou zdatnost
○ dobrý zdravotní stav
○ bezproblémovou docházku

Adresa pobočky Lepší Práce:

Husova 8, Brno

Vaše životopisy můžete zasílat i na email: laura.brabcova@lepsiprace.cz