Operátor autoklávu • adaptační bonus 30 000Kč • možnost ubytování

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Významný výrobce gumových dílů pro automobilový průmysl se sídlem v Rokycanech a adaptačním bonusem 30 000Kč, který je vyplácen po odpracovaných 15směn (od prvního měsíce).

Náplň práce:

  • obsluha stroje
  • nasazování a zpětné sundavání hadic z horkých trnů
  • základní kontrola kvality

Nabízíme:

  • základní hodinovou mzdu 179 – 190 Kč/hod + až 30 Kč/hod jako osobní ohodnocení
  • příplatky za směnnost, přesčasy, víkendy a odpracovaná léta
  • adaptační bonus 30 000 Kč (15 000 Kč po 1. odpracovaném měsíci)
  • firemní stravování za 25 Kč
  • příspěvek na dopravu 1 500 Kč/měs.
  • možnost ubytování v blízkosti pracoviště
  • stabilní zaměstnání bez sezónních výkyvů
  • týden dovolené navíc
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna)
  • 3 000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
  • týdenní zálohy na mzdu v hotovosti

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • třísměnný provoz
  • vhodné pro muže
  • vhodné i pro cizince – UA bez ČJ, EU znalost ČJ

V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 197 197 každý všední den 8:00 – 17:00, email pro zaslání životopisu: laura.brabcova@lepsiprace.cz

Adresa pobočky Rokycany:

Havlíčkova 218, 33701 Rokycany