Nástupy do Daikinu 21.8. – BONUS 1 500Kč pro uchazeče s certifikátem Daikin

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Volná místa v Plzni s nástupem možným od 21.8.!!!

Rozšiřte s námi velkou mezinárodní rodinu!

Přijměte pozvání od významné mezinárodní společnosti DAIKIN Industries Czech Republic s.r.o. se sídlem v Plzni na Borských Polích a staňte se členem jejich týmu.

NABÍZÍME

  • pro uchazeče s certifikátem 1500Kč BONUS od Lepší Práce s.r.o.
  • mzda od 26 000 Kč
  • 2 000 Kč ZÁLOHY týdně
  • UBYTOVÁNÍ S VLASTNÍM SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM– 60 kč/noc – v blízkosti pracoviště
  • příspěvek na vlastní bydlení 4750 Kč i během čerpání dovolené
  • 15 000 Kč roční bonus (vyplácen pololetně)
  • 3 000 Kč bonus za doporučení nového kolegy
  • CHUTNÉ KVALITNÍ JÍDLO na všech směnách za 22 Kč (hlavní jídlo, polévka, salát, pití a vše chutná moc dobře)
  • týden dovolené navíc
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.
  • vstupní zdravotní prohlídka zdarma
  • proplácení dovolené a státních svátků
  • STEJNÉ PODMÍNKY JAKO KMENOVÍ ZAMĚSTNANCI A NAVÍC ještě zvýhodněné ubytování, nebo příspěvek na bydlení
  • svozy do Plzně ze směrů Toužim, Holýšov a Kaznějov, jízdné je dotované

POPIS POZICE

  • hlavní pracovní poměr
  • jednoduchá montáž
  • vše potřebné se naučíte a dozvíte ještě před nástupem na naší pobočce, kde se Vám bude věnovat Váš koordinátor a náborový pracovník
  • máte možnost se vypracovat na vyšší pozice, např. na parťáka
  • jedná se o práci ve stoje na 3 směny (ranní, odpolední, noční), pracovní doba 7 hodin 10 minut/denně, 50 MINUT PŘESTÁVKA /DENNĚ
  • stabilní práce bez sezónních výkyvů
  • práci Vám zpříjemní klimatizovaná hala s vnitřní kuřárnou a pohodlná obuv

POŽADUJEME

  • spolehlivost
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • zdravotní stav umožňující práci ve stoje