Dlouhodobá brigáda • vykládka a nakládka zavazadel na letišti Václava Havla • možnost výběru směn

Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice
Přidejte se k nám na palubu.Poznejte jedinečné prostředí, kam se každý člověk nedostane
Pojďte zblízka zažít letadla nejrůznějších velikostí a typů. Buďte v těsné blízkosti letadel na letištní plošePro našeho významného klienta provozujícího služby v rámci leteckého provozu hledáme brigádníky na Vykládání, nakládání a třídění zavazadel. Směny si můžete plánovat dle svých možností měsíc dopředu – nutno odpracovat 5 směn v měsíci.

Zaměstnanec bude kompletně zaškolen včetně řízení schůdků k letadlu a jiných vozíků, které se na letišti používají, školení hradí letecká společnost a naopak školení je hrazené jako odpracované hodiny pro vás.

Co budete dělat?

  • vykládka a nakládka letadel
  • třídění zavazadel
  • řízení technických vozidel
  • práce je vhodnější pro muže
  • třídění zavazadel pomocí čtečky kódů

Co od Vás očekáváme?

  • řidičský průkaz sk. B (NUTNÝ)
  • čistý trestní rejstřík
  • fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • znalost českého jazyka
  • časová flexibilita (plánování směn na měsíc dopředu)
  • manuální zručnost

Co Vám nabízíme?

  • mzda 183 Kč / hod
  • zákonné příplatky (noc, víkend apod.)
  • stravenkový paušál 82,5 Kč / směna (čistého)
  • zaměstnanecké TAXI v čase 22:00 – 6:00
  • zvýhodněné parkování 250 Kč / měsíc
  • volba směn (min. 5 směn v měsíci)