Dělník/obsluha CNC Bosch Powertrain s.r.o. Náborový bonus 50.000Kč

Termín uzávěrky přihlášek pro tuto nabídku vypršel.
Tato nabídka již není dostupná.
Lepší Práce s.r.o.
Popis pozice

Pro našeho významného klienta Bosch Powertrain s.r.o. se sídlem v Jihlavě hledáme spolehlivé a šikovné uchazeče na pozici montážní dělník a obsluha CNC strojů.

S NÁBOROVÝM BONUSEM 50.000 Kč

Obsluha CNC strojů:

  •  provádění obsluhy CNC strojů dle pracovních postupů
  •  odpovědnost za čistotu na pracovišti

Nabízíme:

  •  50.000 Kč NÁBOROVÝ BONUS
  •  3 směnný model (rovnoměrně nebo nerovnoměrně rozvržený)
  •  Mzda: po nástupu až 37.000 Kč (cca po 6 měsících až 44.500Kč) v závislosti na směnném modelu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Dotované stravování (ceny obědu od 18,50 Kč) a noční jídlo zdarma!
  • Poskytování záloh
  • MultiSport karta
  • Možnost zajištěného ubytování
  • Férové jednání
  • Bonusy/prémie
  • Firemní akce

Požadavky na pozici Obsluha CNC strojů:

  • Minimálně střední odborné vzdělání ukončené výučním listem v technickém/strojírenském oboru
  • Praxe na pozici CNC

V případě zájmu o bližší informace i domluvení pohovoru  nás můžete bezplatně kontaktovat na lince 800 197 197 každý všední den 8:00 – 17:00.

Adresa pobočky:

Fritzova 2, 586 01 Jihlava